OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Zbiórka przy wyjściu z kościoła.

2. Roraty od wtorku do piątku o godz.18:00. Zapraszam dzieci i młodzież.

3. W 8 grudnia w środę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

4. Za tydzień w niedzielę, na mszy św. o godz.:12:00 poświęcę dzieciom I-komunijnym medaliki. Zapraszam dzieci i rodziców.

5. W zakrystii do nabycia świece wigilijne- 7zł oraz poświęcone opłatki wigilijne. Chętnych którzy chcieliby pomóc w rozprowadzaniu opłatków zapraszam do zakrystii. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na remonty.

6. Mieszkańców ze Swarzynic od nr 61 do nr 75 zapraszam w sobotę o godz.9:00 do sprzątania naszej świątyni.

7. Za tydzień dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na fundusz remontowy i utrzymanie cmentarza.