OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości – Gaudete.

2. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Dzisiejsza taca jest na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

3. W zakrystii do nabycia świece wigilijne oraz poświęcone opłatki.

4. Mieszkańców Swarzynic od nr 76 do 90 zapraszam w sobotę od godz.9:00 do sprzątania kościoła.

5. Przypominam o okazji do spowiedzi adwentowej 30 min przed każdą mszą świętą. Nie będzie spowiedzi ”masowej”.

6. Z racji na Covid wizyta kolędowa po świętach będzie tylko na zaproszenia. Rodziny, które chcą zaprosić kapłana proszę w zakrystii zapisać adres i nazwisko (Zapisy do 26 grudnia). Zgodnie z zaleceniami ks. Biskupa będą w czasie kolędowym organizowane nabożeństwa w kościele jak rok temu.

7. Święty Mikołaj zostawił skrzynkę pocztową w kościele, do której grzeczne dzieci mogą składać prośby. W Dzień Bożego Narodzenia o godz. 12:00 obiecał coś z tymi prośbami zrobić.