OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU

                                                                                                                                                    

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU

  1. Od 15 grudnia limit wiernych dla naszego kościoła 30% miejsc czyli 220 osób. Nie liczy się osób zaszczepionych. Proszę mieć przy sobie potwierdzenie szczepienia. Wszystkich obowiązują oczywiście maseczki.

  2. W piątek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycje i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Zachowajmy tradycyjny post. Msze Pasterskie o godz.:20:30 w Dąbrówce i o godz.:22:00 w Klenicy. Podczas Pasterki jak co roku taca na Dom Samotnej Matki.

  3. 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego.

  4. Za tydzień Niedziela Świętej Rodziny. Odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Taca na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

  5. Z racji na Covid wizyta kolędowa po świętach będzie tylko na zaproszenia. Rodziny, które chcą zaprosić kapłana proszę w zakrystii zapisać adres i nazwisko (Zapisy do 26 grudnia). Zgodnie z zaleceniami ks. Biskupa będą w czasie kolędowym organizowane nabożeństwa w kościele jak rok temu.

  6. Od 17 grudnia mury naszego kościoła są osuszane z wilgoci specjalnym urządzeniem do elektroosmozy (koszt urządzenia i serwisu 32 tys. zł).

  7. W zakrystii do nabycia są opłatki i świece wigilijne.

  8. Dziękuje za posprzątanie świątyni. Mieszkańców Swarzynic od nr 91 do 100 zapraszam do sprzątania kościoła w czwartek po mszy wieczornej.

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze