OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY

                                                                                                                                           

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY

  1. Dzisiaj niedziela w Oktawie Narodzenia Pańskiego, Patronalne Święto Rodzin Katolickich.

  2. Dziś taca na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

  3. We piątek 31 grudnia zakończenie Roku 2020. Zapraszam na godz.15:30 na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne oraz Mszę świętą. W Sylwestra ks. Biskup udziela wszystkim dyspensy od postu piątkowego.

  4. W sobotę 1 stycznia Świętej Bożej Rodzicielki, Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Powitamy Nowy Rok 2021. Msze święte o godz.16:00 w Dąbrówce i 18:00 w Klenicy. Jest to Święto nakazane.

  5. Mieszkańców Swarzynic od nr 102 do 107 zapraszam w czwartek po mszy wieczornej do sprzątania kościoła.

  6. W okresie Bożego Narodzenia z racji na epidemie odwiedziny kolędowe w rodzinach tylko na zaproszenie. Zapisy w zakrystii. Zgodnie z zaleceniem i propozycją Ks. Biskupa wierni będą odwiedzać kapłanów i Pana Jezusa w swoim kościele, gdzie wspólnie będziemy wypraszać błogosławieństwo dla mieszkańców parafii. Program tych spotkań podam w Nowym Roku.

 

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze