OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM

II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

1. W czwartek 6 stycznia Uroczystość Objawienia Pańskiego – III Króli, święto nakazane. Msze św. jak w niedzielę: 8:00 10:00 i 12:00. Poświecenie kadzidła, mirry i kredy. Taca z Uroczystości oraz ofiary za kredę i kadzidło przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła.
  2. Od 4 stycznia rozpoczynamy nasze kolędowe spotkania w kościele o godz.18:00. Mieszkańcy Swarzynic : wtorek od nr 1 do 35, środa od 36 do 70, piątek od 71 do 107. Kolęda dla zapisanych rodzin w sobotę 8 stycznia od godz.10:00. W następnym tygodniu Klenica.
  3. Do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Chrobrego nr 1 do 15.
  4. Dziękuje za wszelkie ofiary na cele remontowe, na utrzymanie cmentarza. Opłata w roku 2022 bez zmian: za wjazd pojazdem na cmentarz to 50 zł i opłata roczna za utrzymanie cmentarza 20 zł od grobu. Ofiary z imiennym opisem (dane: wpłacający, za czyj grób i kwotę można składać u osób upoważnionych: p. Dziamski, p. Dzioch lub u ks. proboszcza.