OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy Okres Bożego Narodzenia. Tradycja Kościoła w Polsce pozwala nam na śpiewanie kolęd i wystrój świąteczny aż do 2 lutego – Matki Bożej Gromnicznej.

2. W tygodniu o godz.:18:00 zapraszam do kościoła mieszkańców Klenicy na Kolędnice: wtorek – ul. Chrobrego i Młyńska, środa – ul. Kargowska, Kręta i Graniczna, czwartek – ul. Leśna, Poprzeczna, Piaskowa i Stawna, piątek – ul. Spokojna, Polna, Sportowa, Śródka i Podwalna. Proszę byśmy w miarę możliwości byli wszyscy na tej modlitwie.

3. Rodziny, które zaprosiły kapłana na kolędę do domu, odwiedzę w sobotę 15 stycznia od godz.: 10:00.

4. W sobotę dzień imienin Biskupa Seniora Pawła Sochy. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

5. Mieszkańców ul. Chrobrego od nr 16 do 30 zapraszamy do sprzątania kościoła w sobotę od godz.9:00.