OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁA

1. Młodzieży i dzieciom, nauczycielom życzymy udanych i bezpiecznych ferii zimowych.

2. W minionym tygodniu zakończyły się „Kolędnice”. Chciałem wszystkim którzy brali w nich udział podziękować. W szczególny sposób dziękuję rodzinom, które zaprosiły mnie do swoich domów. Bóg zapłać za modlitwę i wsparcie materialne.

3. W piątek 21 stycznia i sobotę 22 stycznia – dzień Babci i Dziadka, pamiętajmy o życzeniach i modlitwie.

4. Mieszkańców ul. Chrobrego od nr 31 do 45 zapraszamy do sprzątania w sobotę od godz. 9:00.

5. Informuje, że ceny tygodnika Niedziela i Gościa Niedzielnego wynoszą 8zł.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na remonty i utrzymanie cmentarza. Przypominam, że opłata roczna za grób na naszym cmentarzu pozostaje bez zmian i wynosi 20zł. Wjazd: 50zł. Klucze i opłaty u Panów: Waldemara Dziamskiego i Zbigniewa Dziocha.