OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Od poniedziałku będę przebywał na krótkim urlopie. Kancelaria w tym tygodniu nieczynna. W razie nieszczęścia pomocą służy ks. Proboszcz z Bojadeł. Numer Jego telefonu na tablicy ogłoszeń.

2. W tygodniu msza św. będzie tylko w środę o godz.18:00, sobota i niedziela bez zmian. W pozostałe dni msze św. Bojadłach o godz.:17:00 lub w Trzebiechowie o godz.:18:00.

3. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Sulechowie w 2 weekendy tj. 25, 26 i 27 lutego oraz 04, 05 i 06 marca. Początek w te dni o godz. 19.00 w kościele. Chcąc w nim uczestniczyć, trzeba się zapisać podając imię i nazwisko, datę i miejsce ur. oraz adres. Zapisy tylko drogą elektroniczną: [email protected]lub [email protected]
  4. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.:9:00 zapraszamy parafian z ul. Chrobrego od nr 46 do 60.

5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie parafii i cmentarza.