OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

  1. W środę 2 lutego Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej, Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte o godz.: 16:00 w Dąbrówce, o godz.: 18:00 w Klenicy (w czasie tej mszy poświęcenie świec dzieciom komunijnym). Taca przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne.

  2. Przypominam, że kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki po mszy świętej wieczornej.

  3. Z racji I- Piątku miesiąca przypominam o Sakramencie Pokuty. Okazja do spowiedzi codziennie 30 min przed Mszą świętą.

  4. Kurs Przedmałżeński odbędzie się w Parafii pw. św. Stanisława Kostki w Sulechowie w 2 weekendy tj. 25, 26 i 27 lutego oraz 04, 05 i 06 marca. Początek w te dni o godz. 19.00 w kościele. Chcąc w nim uczestniczyć, trzeba się zapisać podając imię i nazwisko, datę i miejsce ur. oraz adres. Zapisy tylko drogą elektroniczną: [email protected]lub [email protected]
  5. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę w sobotę od godz.:8:00.

  6. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 zapraszamy parafian z ul. Chrobrego od nr 61 do końca.

  7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na fundusz remontowy oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze