OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz.7:45 oraz 11:45. Droga Krzyżowa w piątek o 17:30. Serdecznie zapraszam kandydatów do bierzmowania oraz dzieci komunijne.

2. Od soboty rozpoczęliśmy Nowennę przed Uroczystością Zwiastowania NMP w obronie życia Nienarodzonych. W piątek 25 marca na mszy świętej zachęcam do przystąpienia do Dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.

3. Do nabycia w zakrystii Paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 20 zł.

4. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 zapraszamy parafian z ul. Spokojnej, Polnej i Sportowej.

5. Przypominam i zachęcam do spowiedzi wielkopostnej. Codziennie przed Mszą świętą (obowiązkowa maseczka).

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na fundusz remontowy oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza. Bardzo proszę by na naszym cmentarzu nie wyrzucać do bioodpadów sztucznych tworzyw.