OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś IV Niedziela Wielkiego Postu zwana – „Laetare”. Za tydzień tzw. Czarna Niedziela – zasłaniamy krzyże.

2. Od 28 marca znoszone jest obowiązkowe noszenie maseczek w przestrzeniach zamkniętych. Minister zdrowia zaleca ich noszenie w większych skupiskach ludzkich. W placówkach medycznych maski obowiązują nadal.

3. Modlimy się o ustanie wojny na Ukrainie. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedziele o godz.7:45 oraz 11:45. Droga Krzyżowa w piątek o 17:30. Zapraszam do licznego udziału.

4. Rada Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Klenicy zaprasza do zakupu Palm Wielkanocnych o babeczek, ciasta, ozdób świątecznych w niedziele 3 i 10 kwietnia przed kościołem. Dochód przeznaczony na naszą Szkołę.

5. Do sprzątania kościoła na sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców z ul. Młyńskiej i Granicznej.

6. W zakrystii są Paschaliki Caritas na stół wielkanocny w cenie 20 zł.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone w ostatnim czasie na cele naszej parafii. Przypominam, że opłata na utrzymanie cmentarza wynosi w 2022 roku 20zł za grób lub rezerwacje oraz za wjazd na cmentarz 50zł.