OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

                                                                                                                                              

OGŁOSZENIA PARAFIALNE V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

  1. W przyszłą niedzielę – Niedziela Palmowa Męki Pańskiej.

  2. Zapraszam na parafialną Droga Krzyżową Ekspiacyjną za grzechy naszej Wspólnoty. Wyruszymy w piątek po mszy świętej wieczornej. Ostatnia stacja będzie przy Krzyżu Pokutnym na wzgórzu cmentarnym. Zachęcam by każdy miał mały znicz. Zapraszam do licznego udziału kandydatów do bierzmowania, dzieci komunijne.

  3. Zbiórka wszystkich ministrantów (również byłych) w czwartek o 18:00.

  4. Przypominam o spowiedzi Wielkopostnej, 30 min przed każdą mszą św..

  5. Drodzy Parafianie! Razem z Caritas Polska zapraszamy do udziału w akcji „Paczka dla Ukrainy”. Przynieś karton wypełniony produktami żywnościowymi, produktami dla dzieci oraz artykułami chemicznymi i kosmetycznymi. Ważne, aby paczka została przygotowana według instrukcji dostępnych na stronie www.caritas.pl/paczkadlaukrainy. Znajduje się tam szczegółowy opis produktów, wymiary i waga kartonu. Tak przygotowane paczki zostaną wysłane za pośrednictwem Caritas do rodzin na Ukrainie. Jedna paczka zapewni kilkuosobowej rodzinie produkty na około tydzień.
  6. Do sprzątania kościoła w sobotę zapraszamy mieszkańców z ul. Stawnej.

  7. W zakrystii można zaopatrzyć się w Paschaliki wielkanocne w cenie 20 zł.

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze