OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ

1. Kancelaria czynna tylko we wtorek po mszy św.

2. W środę proszę o pilne spotkanie po mszy św. ok. 18:00 rodziców dzieci pierwszokuminjnych ze Swarzynic.

3. Triduum Paschalne w naszej parafii: Wielki Czwartek msza św. o godz.19:00. W Wielki Piątek Liturgia Męki Pańskiej o godz.19:00. W Wielką Sobotę o godz.15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego, a Wigilia Paschalna o godz.19:00 (zabieramy ze sobą świece). W Niedzielę Zmartwychwstania Rezurekcja o godz.:6:00 i msza św. o godz.12:00.

4. Adoracje w Wielki Czwartek i Piątek do godz.22:00. W Wielką Sobotę od 10:00 do 18:45. W Sobotę czuwać będzie przy Grobie Straż Pożarna.

5. W Wielki Piątek odwiedzę chorych z Komunią Wielkanocną.

6. Święcenie Pokarmów w Wielką Sobotę: W Klenicy o godz.10:00 i 12:00, o godz.10:30 w Dąbrówce, 11:00 w Swarzynicach.

7. Dziś zbiórka do puszek w ramach jałmużny Wielkopostnej Caritas Diecezjalnej. W zakrystii do nabycia świece Wielkanocne – 20zł.

8. W sobotę sprzątanie kościoła od godz.8:00 do 10:00. Zapraszamy mieszkańców ze Swarzynic od nr 1 do 30.

9. Parafia św. Stanisława Kostki w Sulechowie zaprasza na warsztaty liturgiczno-muzyczne 27 – 29 maja. Poprowadzą je Jakub Tomalak i Marcin Wasilewski-Kruk – muzycy z Kalisza i Krakowa. Koszt udziału to 100 zł. Wydarzenie jest skierowane do osób, którym bliskie jest uwielbienie Boga śpiewem lub grą na instrumentach. Zwieńczeniem warsztatów będzie koncert uwielbieniowy w Sulechowskim Domu Kultury. Formularz zapisów na stronie parafialnej kostkasulechow.com.pl, oraz na plakacie.