OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

                                                                                                                                                                

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

  1. Dziś Święto Miłosierdzia Bożego – Międzynarodowe Święto Caritas. Zbiórka Caritas do puszek Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

  2. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. w Sulechowie w dniach 28.05. (sobota) i 4-5.06. (sobota-niedziela). Zapisy w parafii Podwyższenia Krzyża św. W ciągu dnia możliwy poczęstunek. Planowana dobrowolna ofiara 100 zł.

  3. W środę o godz.16:30 w kościele próba wszystkich Dzieci I-Komunijnych.

  4. W czwartek o godz.:17:00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania z klas VII SP. W piątek o godz.: 18:00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas VIII SP.

  5. Parafia św. Stanisława Kostki w Sulechowie zaprasza na warsztaty liturgiczno-muzyczne 27–29 maja. Poprowadzą je muzycy z Kalisza i Krakowa. Koszt udziału to 100 zł. Wydarzenie jest skierowane do osób, którym bliskie jest uwielbienie Boga śpiewem lub grą na instrumentach. Zwieńczeniem warsztatów będzie koncert uwielbieniowy w Sulechowskim Domu Kultury. Formularz zapisów na stronie internetowej parafii.

  6. W sobotę o godz.: 9:00 do sprzątania kościoła zapraszam po raz kolejny mieszkańców z Swarzynic od nr 46 – 60.

  7. Bóg zapłać za ofiary złożone na Caritas przy okazji zakupienia paschalików, na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii.

 

 

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze