OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Rozpoczynamy maj – miesiąc Matki Bożej. Zapraszam dzieci i kandydatów do bierzmowania do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17:30. W niedzielę na zakończenie Mszy Świętej. We wtorek 3 maja  Uroczystość Królowej Polski. Msze św. wg porządku niedzielnego. Jest to Święto nakazane.

2. W środy Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz.: 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski połączony z „majowym”.

3. W środę na 16:30 do kościoła zapraszam na próbę dzieci I-Komunijnych. Obecność obowiązkowa. Pierwsza Komunia św. będzie 28 maja o godz.11:00.

4. Kurs przedmałżeński w parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. w Sulechowie w dniach 28.05 oraz 4-5.06. Zapisy w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. Kandydatów do Bierzmowania, którzy byli na spotkaniu 29 kwietnia zapraszam w piątek 6 maja na godz.: 18:00 do kościoła.

6. W sobotę o godz.:9:00 zapraszamy do sprzątania kościoła mieszkańców Swarzynic od nr 61 do 75.

7. W sobotę na godz.: 9:00 bardzo mężczyzn proszę o pomoc w koszeniu trawy na naszym cmentarzu parafialnym