OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza rozpoczynającą Światowy Tydzień Modlitw o Powołania.

2. Zapraszam w tygodniu o godz.:17:30 na nabożeństwa majowe. W środę majowe połączone z Apelem Maryjnym o godz.: 20:30. W niedzielę odmawiamy litanię po każdej mszy św.

3. Próba dla dzieci I-szo Komunijnych w czwartek o godz.:16:30.

4. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszam mieszkańców Swarzynic od nr 76 do 90.

5. Kurs przedmałżeński w parafii pw. Podwyższenia Krzyża św. w Sulechowie w dniach 28.05 i 4-5.06. Zapisy w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Całym sercem dziękuje Panom: Krzysztofowi Szubertowi, Jarosławowi Michor, Wiesławowi Herkt, Łukaszowi Walęckiemu, Waldemarowi Dziamskiemu za pomoc przy koszeniu trawy na naszym cmentarzu…