OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17:30. W niedzielę na koniec każdej Mszy Świętej.

2. Osoby do Bierzmowania mają próby w we wtorek i czwartek o godz.19:00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego w Sulechowie. Obecność obowiązkowa.

3. W środę przed Mszą Świętą Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski połączony z nabożeństwem majowym.

4. W czwartek o godz.:16:30 próba dla dzieci Komunijnych.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.:9:00 zapraszamy rodziny zamieszkałe w Swarzynicach od nr 91 do 100.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii. Przypominam, że numer konta parafii jest na stronie parafialnej.