OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

1. Nabożeństwa majowe w tygodniu o godz.: 17:30. W niedzielę na zakończenie Mszy Świętej.

2. Spowiedź dzieci komunijnych i ich bliskich w środę o godz.:18:30.

3. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. O godz.: 20:30 zapraszam na Apel Jasnogórski połączony z „majowym”.

4. Rodziców dzieci komunijnych prosimy do sprzątania kościoła i terenu wokół plebanii w czwartek (od godz.:16:00 na zewnątrz, kościół od godz.: 18:30).

5. W czwartek Dzień Matki – pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

6. Próba generalna przed Komunią Dzieci w piątek o godz.:16:30. W piątek na mszy świętej o godz.:18:00 poświęcę i wręczę krzyże bierzmowanym.

7. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. 31 maja (wtorek) o godz.:18:00 Odpust Parafialny Nawiedzenia NMP.

9. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie naszego cmentarza parafialnego i na fundusz remontowy parafii.