OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Dziś zbiórka do puszek na KUL oraz Instytut Teologiczny w Zielonej Górze.

2. W środę na godz.20:30 Matka Boża Klenicka zaprasza na Apel Maryjny.

3. Przed nami Boże Ciało. W czwartek msze święte o godz.8:00 i 11:00. Około godz.11:45 wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Proszę o przystrojenie trasy i zadbanie o ołtarze. O zabezpieczenie trasy prosimy naszych Strażaków.

4. Zapraszam dziewczynki ze Szkoły Podstawowej na godz.17:15 w wtorek na próbę sypania kwiatków.

5. Dla dzieci z klas IV SP Boże Ciało to równocześnie rocznica Komunii Świętej. Okazja do spowiedzi we wtorek i środę o 17:30.

6. Zbiórka dla wszystkich ministrantów przed Bożym Ciałem w środę o godz.18:00. Obecność obowiązkowa.

7. Do nabycia prasa katolicka, szczególnie polecam okolicznościową publikacje albumową na temat cudów eucharystycznych (cena 12zł)

8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Chrobrego nr 16 – 30.