OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś w godz.: 15:00 – 18:00 piknik rodzinny na terenie naszej szkoły. Serdecznie zaprasza Rada Rodziców i pracownicy szkoły. Na wszystkich czeka mnóstwo atrakcji.

2. W tygodniu nabożeństwa czerwcowe wraz z procesją o 17:45.

3. W środę o godz.:20:30 Apel Jasnogórski. Zapraszamy 9 lipca, w sobotę, na Pieszą Pielgrzymkę z Klenicy do Otynia. Powrót autokarem, koszt 30 zł. Zapisy i wpłaty w zakrystii.

4. W czwartek 23 czerwca z racji na Piątkową Uroczystość Serca Pana Jezusa Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Dzień Ojca. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

5. W piątek zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszam dzieci, młodzież, nauczycieli, rodziców na mszę dziękczynną o godz. 9:00. Okazja do spowiedzi w tygodniu.

6. W sobotę przyjdzie do Klenicy piesza pielgrzymka z Otynia. Po mszy świętej ok 13:00 ugościmy ich na Sali wiejskiej.

7. Do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców ul. Chrobrego 31-45

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Patryk Szymański, kawaler, zam. Sulechów
    • Martyna Sekuła, panna, zam. Klenica (1 zap.)

• Damian Hamrol, cyw. związany, zam. Swarzynice
    • Maja Hamrol – Kaźmierczak, cyw. związana, zam. Swarzynice

O przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafii.