OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Trwa miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości – modlimy się o trzeźwość Polski.

2. W sobotę o godz.12:00 w Konkatedrze Zielonogórskiej sakrę biskupią przyjmie ks. Adrian Put. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

3. Gmina Trzebiechów organizuje Święto Indyka. Szczegóły na plakatach.

4. Za tydzień taca przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

5. W środę o godz.20:30 zapraszam na Apel Maryjny.

6. W następny poniedziałek 15 sierpnia Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Taca na najuboższe parafie w diecezji. Błogosławimy też zioła i kwiaty. Msze wg porządku niedzielnego.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę zapraszamy mieszkańców ul. Stawnej.

8. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz na cmentarz.