OGŁOSZENIA NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W środę zapraszam o godz.: 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

2. Z racji na brak przeprawy promowej przez Odrę tegoroczna pielgrzymka piesza do Otynia zostaje odwołana.

3. W piątek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej zapraszam na mszę św. o godz.:18:00.

4. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz.: 12:00 podziękujemy siostrom zakonnym za ich piękną i oddaną służbę dzieciom i młodzieży. Od września w ramach redukcji domów zakonnych w Zgromadzeniu Sióstr Maryi Niepokalanej siostry skierowane zostaną do pracy w innych domach zakonnych. Organem prowadzącym Dom Dziecka jest Starostwo Zielonogórskie.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 1 do 15.

6. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.