OGŁOSZENIA NA XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W środę zapraszam o godz.: 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

2. Z racji na brak przeprawy promowej przez Odrę tegoroczna pielgrzymka piesza do Otynia zostaje odwołana.

3. W piątek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej zapraszam na mszę św. o godz.:18:00.

4. Za tydzień w niedzielę na mszy św. o godz.: 12:00 podziękujemy siostrom zakonnym za ich piękną i oddaną służbę dzieciom i młodzieży. Od września w ramach redukcji domów zakonnych w Zgromadzeniu Sióstr Maryi Niepokalanej siostry skierowane zostaną do pracy w innych domach zakonnych. Organem prowadzącym Dom Dziecka jest Starostwo Zielonogórskie.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 1 do 15.

6. Zachęcam do nabycia prasy katolickiej.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

You must be logged in to post a comment.