OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Msza na rozpoczęcie Roku Szkolnego 1 września w czwartek o godz.:9:00 zapraszamy również nauczycieli i rodziców. Okazja do spowiedzi dla dzieci i młodzieży w środę od godziny 17:00 do 18:00.

2. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

3. W I-szy piątek miesiąca zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz.17:00 w tym czasie okazja do spowiedzi.

4. Chorych z Komunią Świętą odwiedzę w sobotę 3 września.

5. Do sprzątania kościoła zapraszamy rodzinę Pary Ślubnej.

6. 10 września zapraszamy na X Pielgrzymkę Mężczyzn do Międzyrzecza. Szczegóły na ulotkach i plakatach.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.