OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

2. We czwartek, 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna siewnego i nasion.

3. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

4. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 16 do 30.

5. W sobotę Pielgrzymka Mężczyzn do Międzyrzecza. Szczegóły na ulotkach i plakatach.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Wychowania. Na mszy św. o godz.:12:00 poświecę uczniom klas I SP przybory szkolne i tornistry.

7. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

8. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.