OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania.

2. We środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Należy zadbać o krzyże przydrożne.

3. Z racji Odpustu w Sulechowie w środę nie będzie Apelu Maryjnego.

4. 1 października pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy w zakrystii.

5. W piątek na godz.:18:00 zapraszam kandydatów do Bierzmowania z klas VIII. Obecność obowiązkowa.

6. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny naszej Diecezji.

7. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 31 do 45.

8. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.