OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

OGŁOSZENIA NA XXV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczno- Filozoficzny naszej Diecezji. Zbliża się Rok Akademicki. Można pobrać koperty do których złożyć będzie można ofiary na utrzymanie naszego Seminarium w Paradyżu.

  2. Apel Maryjny w tym tygodniu w środę o 20:30.

  3. 1 października pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Zapisy w zakrystii.

  4. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.:9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 46 do 60.

  5. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

  6. Dziękuje panom: Wojciechowi Sroczyńskiemu, Krzysztofowi Szubert, Jarosławowi Michor, Wiesławowi Herkt, Krzysztofowi Głuchowskiemu, Waldemarowi Dziamskiemu, którzy wczoraj pomagali przy koszeniu trawy na naszym cmentarzu parafialnym.

  7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze