OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś przeżywamy w Kościele Dzień Uchodźcy i Emigranta.

2. 1 października w sobotę godz.17:30 rozpoczynamy miesiąc modlitwy różańcowej. Do udziału w modlitwie zapraszam całe rodziny, szczególnie wszystkich kandydatów do bierzmowania oraz dzieci.

3. Pielgrzymka do Rokitna na Odpust Matki Bożej Różańcowej w sobotę 1 października. Wyjazd zapisanych osób o godz.8:30 z parkingu przy naszym kościele.

4. Osoby, które chciałyby poznać Dzieło Intronizacji NSPJ zapraszamy na rekolekcje do Rokitna w dniach 30.09.-02.10. 2022 r. Szczegóły na plakacie.

5. W środę na 20:30 na Apel Jasnogórski zapraszam szczególnie kandydatów do bierzmowania z klasy VII SP.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00 zapraszam mieszkańców Swarzynic od nr 61 do 75.

7. Chorych z Komunią odwiedzę w sobotę.

8. U ministrantów można pobrać koperty na ofiary na utrzymanie Seminarium.

9. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza.