OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Różaniec w tygodniu od wtorku o godz.17:30, w środę o 20:15. Do udziału w modlitwie zapraszam całe rodziny, dzieci i kandydatów do bierzmowania.

2. W środę Apel Maryjny połączony z Różańcem o godz.20:15. Zapraszam kandydatów do bierzmowania z klas VIII.

3. Zachęcam do lektury Gościa Niedzielnego i tygodnika Niedziela.

4. Sprzątanie kościoła, sobota godz.9:00 – Swarzynice od nr 76 do 90.

5. Chorych z Komunią Św. odwiedzę w sobotę.

6. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza. Dziękuje też za ofiary składane na utrzymanie Wyższego Seminarium w Paradyżu.