OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. W piątek Dzień Edukacji pamiętajmy w modlitwach o naszych nauczycielach i wychowawcach oraz wszystkich pracownikach szkoły.

3. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe o godz.17:30. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15. Kandydaci do bierzmowania przychodzą w środy i piątki.

4. Kancelaria parafialna czynna we wtorek i czwartek po mszy świętej.

5. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego.

6. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można już pobrać kartki wypominkowe. Przypominam, że imiona naszych zmarłych wypisujemy w mianowniku.

7. Sprzątanie kościoła, sobota godz.9:00 – Swarzynice od nr 76 do 100.

8. Bóg zapłać za ofiary na fundusz remontowy parafii i utrzymanie cmentarza parafialnego. Informuje, że polbruk przed wejściem głównym do naszego kościoła kosztował 4000zł.