OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Modlimy się o wierność dziedzictwa, które przekazał nam św. Jan Paweł II oraz o obfite łaski za jego wstawiennictwem.

2. Za tydzień niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną.

3. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o godz.17:30, Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15.

4. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można pobrać kartki wypominkowe. Przypominam, że spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2022.

5. Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Do nabycia wydanie albumowe Gościa Niedzielnego nt. Miłosierdzia Bożego (cena 12 zł).

6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godz.9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr.102 do 107.

7. Przypominam, że spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2021.