OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną Kościoła.

2. W przyszłą niedzielę zakończenie nabożeństw różańcowych. Wszystkim wielkie Bóg zapłać za wspólną modlitwę. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15.

3. Zapraszamy na Koncert Wspomnienie o Tadeuszu Wojterze – wieloletnim dyrektorze Trzebiechowskiego Ośrodka Kultury w dniu 28 października (piątek) o godzinie 19:15 po Mszy Świętej.

4. 1 Listopada w następny wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz.: 8:00 w kościele i o godz.:11:00 procesja na naszym cmentarzu oraz msza św. Po niej poświęcenie nowych nagrobków. W razie deszczu msza św. o 11:00 w kościele.

5. Parafian z ul. Chrobrego od nr 1 do 15 zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę od godz.9:00.

6. Przypominam, że jako wspólnota parafialna spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2022.