OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

  1. Dzisiaj ostatnia niedziela października Uroczystość Poświęcenia własnego kościoła. Dziękujemy Bogu za naszą świątynię.

  2. 1 Listopada, w wtorek przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o godz. 8:00 w kościele i o godz. 11:00 procesja i Msza św. na naszym cmentarzu parafialnym. Przypominam o łasce odpustu zupełnego w dniach od 1 do 8 listopada. Od 2 listopada modlitwy wypominkowe po każdej mszy.

  3. We wtorek 2 listopada Dzień Zaduszny: Msze św.: godz.: 18:00, 16:30 – Dąbrówka.

  4. Chorych z Komunią Św. odwiedzę w sobotę 5 listopada od godz.: 9:00.

  5. Do sprzątania kościoła zapraszamy w sobotę na godz.: 9:00 mieszkańców ul. Chrobrego od nr 16 do 30.

  6. Kancelaria parafialna czynna tylko w czwartek o godz.18:45.

  7. Przypominam, że jako wspólnota parafialna spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza parafialnego. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2022.

                                                                                          

 

 

 

Musisz być zalogowany aby pisać komentarze