OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. W piątek 11 listopada 104 rocznica Odzyskania Niepodległości, msza święta w naszym kościele o godz.:09:00. Biskup Ordynariusz udziela na piątek dyspensy od postu piątkowego.

3. Wypominki za zmarłych po każdej mszy.

4. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej.

5. W niedzielę 13 listopada święto Pierwszych Męczenników Polski, patronów naszej diecezji. Zapraszam do wspólnej modlitwy.

6. Do sprzątania Kościoła w sobotę od godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Chrobrego od nr 31 do 45.

7. Dziękuje wszystkim, którzy złożyli ofiary na utrzymanie cmentarza parafialnego i na wypominki. Informuje, że od przyszłego roku opłata roczna za utrzymanie cmentarza wzrośnie do 30zł za grób.