OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Patronalne Święto Zielonogórsko – Gorzowskiego Seminarium Duchownego w Gościkowie – Paradyżu. Taca za tydzień na Seminarium Duchowne.

2. W piątek o godz.:18:00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas VIII SP. Obecność obowiązkowa. Przed mszą św. okazja do spowiedzi.

3. W tych dniach porządkujemy groby naszych bliskich. Proszę by wszelkie kwiaty(bez doniczek) oraz liście składać po lewej stronie głównej bramy lub na polbruku przy bramie od lasu. Z racji na ogromne koszty proszę nie wrzucać tych odpadów do kontenera.

4. Mieszkańców ul. Chrobrego od nr 46 do końca tej ulicy zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę od godz.9:00.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na wypominki oraz cele remontowe oraz i utrzymanie cmentarza parafialnego.