OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dzisiaj ostatnia Niedziela Zwykła w roku liturgicznym, Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – Patronalne Święto naszego Seminarium w Gościkowie Paradyżu. Taca na Seminarium.

2. Z racji mego udziału w rekolekcjach kapłańskich we wtorek i środę nie będzie mszy świętej. W wtorek biuro parafialne nieczynne.

3. Za tydzień I Niedziela Adwentu – rozpoczynamy Nowy Rok Liturgiczny. Za tydzień poświęcę opłatki na stół wigilijny. Pamiętajmy, że składane ofiary są wyrazem łączności z Wspólnotą Parafialną. Proszę jak co roku o pomoc w rozprowadzaniu opłatków.

4. Proszę by wszelkie kwiaty (bez doniczek) oraz liście składać po lewej stronie głównej bramy lub na polbruku przy bramie od lasu. Z racji na ogromne koszty proszę nie wrzucać tych odpadów do kontenera.

5. Mieszkańców ul. Kargowskiej zapraszam do sprzątania kościoła w sobotę od godz.9:00.

6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone w ostatnim czasie na Parafialny Fundusz Remontowy oraz na utrzymanie cmentarza.