OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie. Zbiórka do puszek przy wyjściu z kościoła.

2. Roraty od wtorku do piątku o godz.18:00. Zapraszam dzieci i młodzież. Przed ołtarzem jest skrzynka pocztowa do której dzieci wrzucają listy do św. Mikołaja.

3. 8 grudnia w czwartek przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.

4. W zakrystii do nabycia świece wigilijne 10zł oraz poświęcone opłatki wigilijne. Dochód ze sprzedaży opłatków przeznaczony jest na remonty.

5. W parafii pw. św. Wojciecha w Kargowej rozpoczęło się przygotowanie do Bierzmowania osób dorosłych. Najbliższe spotkania odbędą się w dniach 9, 10, 16 grudnia w kościele o godz. 19.00. Pozostałe spotkania w lutym i w marcu. Bierzmowanie dorosłych odbędzie się 6 marca 2023 r. w Głogowie.

6. Mieszkańców ul. Leśnej i Poprzecznej zapraszam w sobotę o godz.9:00 do sprzątania naszej świątyni.

7. Za tydzień dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca na Dom Księży Emerytów w Zielonej Górze.

8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na fundusz remontowy i utrzymanie cmentarza.