OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu zwana Niedzielą Radości – Gaudete.

2. Dzisiaj dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Dzisiejsza taca jest na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

3. W zakrystii do nabycia świece wigilijne oraz poświęcone opłatki.

4. Mieszkańców ul. Spokojnej, Polnej i Sportowej zapraszam w sobotę od godz.9:00 do sprzątania kościoła.

5. Zapraszam na spowiedź adwentową 16 grudnia, w piątek od godz.16:00 do 17:30. W Trzebiechowie spowiedź w czwartek 15 grudnia, w Bojadłach w sobotę 17 grudnia.

6. Święty Mikołaj zostawił skrzynkę pocztową w kościele, do której dzieci mogą składać prośby. W Boże Narodzenie obiecał coś z tymi prośbami zrobić.