OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU

1. W zakrystii do nabycia poświęcone opłatki wigilijne oraz 12 stronicowe kalendarze katolickie na 2023 .

2. Roraty z udziałem dzieci kończymy w środę. Serdecznie zapraszam dzieci. Dziś ostatnia szansa by do skrzynki św. Mikołaja wrzucić list. Mikołaj odwiedzi nasz kościół w Boże Narodzenie o godz. 12:00.

3. W sobotę Wigilia Narodzenia Pańskiego. Zachowujemy tradycje i zwyczaje polskie podczas wieczerzy wigilijnej. Msze Pasterskie o godz.:20:30 w Dąbrówce i o godz. 22:00 w Klenicy. Podczas Pasterki jak co roku taca na Dom Samotnej Matki.

4. 25 grudnia Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Msze św. jak w niedziele.

5. Ogłaszam, że tradycyjna wizyta kolędowa będzie odbywała się w Nowym Roku. Bliższe informacje podam po Świętach.

6. Mieszkańców ul. Śródka, Młyńskiej i Granicznej zapraszam do sprzątania kościoła w piątek po mszy wieczornej.

7. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na utrzymanie kościoła i cmentarza.