OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. W wtorek 29 czerwca o godz. 18:00 Msza św. z Uroczystości Św. Piotra i Pawła. Zapraszam solenizantów.

2. W sobotę 3 lipca o godz. 7:00 z Klenicy wyruszy Piesza Pielgrzymka Piesza do Otynia. Koszt autokaru na powrót 20 zł. Zapisy i szczegółowe informacje w środę na Apelu Jasnogórskim o godz.:20:30.

3. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o świętości Niedzieli. Nie ma dyspensy od mszy świętej. Szczególnie przypominam to kandydatom do bierzmowania.

4. Przypominam, że kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki bezpośrednio po mszy świętej o godz.18:00.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 61 do 75.

6. Chorych z Komunią św. odwiedzę w piątek 3 lipca.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii. Przypominam o tym, że cmentarz funkcjonuje dzięki ofiarom wiernych, którzy na nim mają groby swoich bliskich. Opłata roczna to 20zł za grób lub rezerwacje. Opłata za wjazd pojazdem 50zł.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Szymon Jerzy Zadworny, kawaler, zam. Klenica
      • Anna Jadwiga Rychła, st. wolnego, zam. Klenica (3 zap.)

• Paweł Pietkowski, kawaler, zam. Swarzynice
      • Bogusława Marszałek, panna, zam. Swarzynice (2 zap.)

O przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafii.