OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Dziś zbiórka do puszek na pomoc Caritas dla Afganczyków.

2. We środę, 8 września, Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny – poświęcenie ziarna siewnego i nasion. W środę zapraszam na 20:30 na wspólny Apel Jasnogórski.

3. W każdy czwartek o godz.:17:30 odmawiamy różaniec za nasze Seminarium Duchowne i o powołania.

4. W piątek na mszę św. o godz.:18:00 w związku ze zbliżającym się Bierzmowaniem zapraszam kandydatów z klas I i II szkół średnich. Obecność obowiązkowa.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Kargowskiej i Krętej (1 część).

6. Zachęcam do nabycia i lektury Gościa Niedzielnego i Niedzieli.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz za ofiary składane na utrzymanie cmentarza. Dziękuje panom za pomoc przy koszeniu trawy na cmentarzu

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Alicja Rabenda, wdowa, zam. Klenica
      • Wiktor Frąckowiak, wdowiec, zam. Klenica (1 zap.)

O przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafii.