OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Za tydzień niedziela misyjna – taca przeznaczona na działalność misyjną.

2. W czwartek o godz.:17:00 Uroczystość Bierzmowania w naszej parafii. Zapraszam rodziców, dziadków bierzmowanych do wspólnej modlitwy.

3. Zapraszamy wszystkich na nabożeństwa różańcowe o godz. 17:30,różaniec z udziałem dzieci we wtorek i piątek.

4. Apel Maryjny w środę połączony z Różańcem o godz.20:15. Będzie to zarazem czuwanie modlitewne dla młodzieży przed Bierzmowaniem.

5. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. Przy wyjściu z kościoła można już pobrać kartki wypominkowe.

6. Do sprzątania kościoła w sobotę o godz.9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Młyńskiej i Granicznej.

7. Przypominam, że spoczywa na nas obowiązek utrzymania cmentarza. Proszę o uregulowanie opłat na utrzymanie cmentarza za rok 2021.