OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Dziękujemy Panu Jezusowi za Dar Eucharystii dla dzieci naszej parafii. Dziękujemy rodzicom, dzieciom za piękne przeżycie uroczystości…

2. We wtorek 31 maja o godz.:18:00 przeżywać będziemy Odpust ku czci Nawiedzenia NMP. Na zakończenie Sumy Odpustowej będzie procesja wokół kościoła oraz słodka niespodzianka dla wszystkich dzieci, nie tylko komunijnych, które mają biały tydzień. Zapraszam dzieci z rodzinami.

3. Z racji Bierzmowania naszej młodzieży w czwartek msza święta będzie o godz.16:00. Intencja zamówiona na 18:00 będzie odprawiona o 16:00.

4. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Zbiórka do puszek na Świątynie Opatrzności Bożej.

5. W tym roku Uroczystość Bożego Ciała, będzie równocześnie Rocznicą I Komunii Świętej dla uczniów klas IV SP.

6. W piątek odwiedzę chorych z Komunią Świętą.

7. W sobotę na godz.:9:00 bardzo proszę mężczyzn o pomoc w koszeniu trawy na naszym cmentarzu parafialnym.

8. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz.:9:00 zapraszamy mieszkańców Swarzynic od nr 102 do 107.