OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

1. Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o świętości Niedzieli.

2. W tym tygodniu zakończą się prace w kościele. Bóg zapłać pracownikom.

3. W środę o 20:30 Apel Jasnogórski. Informuje, że Pielgrzymka do Otynia zostaje przełożona na inny termin. (Nieczynny prom i fala upałów)

4. Od środy 13 lipca do soboty 30 lipca będę na urlopie. Zastępował mnie będzie ks. Wojciech Żabiński oraz księża z sąsiednich parafii . Sprawy kancelaryjne proszę załatwić w tym tygodniu.

5. Do sprzątania kościoła w sobotę na godz. 9:00 zapraszamy mieszkańców ul. Kargowskiej, Krętej i Leśnej.

6. W sobotę jeśli pogoda pozwoli na godz. 7:30 serdecznie zapraszam mężczyzn do koszenia cmentarza parafialnego.

7. Wielkie Bóg zapłać za wszelkie ofiary na fundusz remontowy naszej parafii oraz na utrzymanie naszego cmentarza. Panu Damianowi Gajor i współpracownikom dziękujemy za naprawę ogrodzenia na cmentarzu.

W sakramentalny związek małżeński zamierzają wkroczyć:

• Patryk Szymański, kawaler, zam. Sulechów
      • Martyna Sekuła, panna, zam. Klenica (3 zap.)

• Damian Hamrol, cyw. związany, zam. Swarzynice (3 zap.)
      • Maja Hamrol – Kaźmierczak, cyw. związana, zam. Swarzynice

• Wojciech Łukasz Wawrzynowicz, kawaler, zam. Klenica (1 zap.)
      • Paulina Arleta Kwiatkowska, panna, zam. Jeziory

O przeszkodach między tymi narzeczonymi należy powiadomić biuro parafii.