OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIELĘ ADWENTU

1. Rozpoczął się Nowy Rok Liturgiczny. Mszach Roratnie od wtorku do piątku o godz. 18:00. Zapraszam dzieci i kandydatów do bierzmowania.

2. Dziś poświęcę opłatki na stół wigilijny. Pamiętajmy, że składane ofiary są wyrazem łączności z Wspólnotą Parafialną. Proszę jak co roku o pomoc w rozprowadzaniu opłatków. W zakrystii do nabycia świece wigilijne w cenie: małe – 10zł i duże – 20zł.

3. W tym tygodniu przypada I-szy czwartek, piątek i sobota. Okazja do spowiedzi 30min przed mszą świętą. Chorych odwiedzę z Komunią przed Bożym Narodzeniem.

4. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi Katolickiemu na Wschodzie.

5. Do sprzątania kościoła zapraszam w sobotę o godz.9:00 mieszkańców ul. Krętej i Piaskowej.